چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

رفتار صحیح زن

قطعاً هر زنی می خواهد خوش اخلاق و متشخص باشد ، اما چگونه واقعاً می توانیم یک زن برجسته و واقعی باشیم؟

 

بانوی زیبا ، برای برخی افراد رعایت اصول آداب و معاشرت منسوخ شده است ، اما رفتار خوب و دلپذیر هرگز از مد نمی افتد. اگر می خواهید از خود به عنوان یک خانم در جامعه تصویر خوبی داشته باشید ، باید بدانید که نباید کارها و رفتارهای خاصی را انجام دهید ، زیرا این باعث نمی شود که شما ظاهر خوبی داشته باشید.

 

ما لیستی از اشتباهات رفتاری داریم که یک زن واقعی هرگز نباید مرتکب شود. سعی کنید همه این موارد را در ذهن داشته باشید تا تصویری خوب از خود ایجاد کنید.

 

استفاده از لباس و لوازم تقلبی بی کیفیت

نیازی نیست تمام پول خود را صرف خرید لباس های گران قیمت و مارک دار کنید. اما خرید نسخه های بی کیفیت و بسیار ارزان کار درستی نیست. بنابراین ، اگر نمی خواهید ظاهر خوبی داشته باشید ، به دنبال کالاهای بی کیفیت و تقلبی باشید. می توانید لباسی بخرید که هم شیک باشد و هم مرغوب.

 

مارک هایی نیز وجود دارند که قیمت بالایی ندارند. شاید معروف نباشند اما زیبا و با کیفیت هستند.

چگونه یک خانم متمایز و زیبا باشیم؟

می توانید لباسی بخرید که هم شیک باشد و هم مرغوب

 

اشتباهات مد

یک خانم واقعی هرگز ژاکت بیش از حد گشاد یا خیلی کوتاه نمی پوشد زیرا می داند چگونه لباسی متناسب با سبک خود انتخاب کند. او هرگز لباسهای گشاد نمی پوشد زیرا راحت است ، لباس های خود را با سلیقه و متناسب با نوع اندام خود انتخاب می کند.

 

خم شدن

یکی از مهمترین قوانین زنان داشتن ژست خوب است. وقتی زیاد خم می شوید ، این احساس وجود دارد که دارید یک بار سنگین را می کشید. ایستادن به حالت ایستاده در ابتدا می تواند کمی دشوار باشد ، اما بعد از مدتی به حالت صحیح نشستن و راه رفتن عادت می کنید.

 

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

وقتی خیلی خم می شوید ، مثل این است که یک بار سنگین بلند کنید

 

مراقب خودت نباش

یک زن واقعی همیشه از خودش مراقبت می کند. او ورزش می کند ، برنامه غذایی سالم دارد ، از سلامت پوست خود مراقبت می کند و در صورت لزوم به پزشک مشاور مراجعه می کند.

 

آرایش زیاد

یک زن واقعی از پوست خود مراقبت می کند ، بنابراین پوست خوبی دارد. همیشه حتی بدون آرایش هم زیباست.

 

رفتار عصبی

یک زن واقعی می داند که چگونه عادات عصبی خود را کنترل کند و هرگز با بازی با موهای خود ، تکان دادن پاها و هر رفتار دیگری که بی قراری او را نشان دهد ظاهر خود را خراب نمی کند. هرگز گرفتار چیزهای کوچک نشوید. زن واقعی وقت کافی برای همه چیز دارد.

 

کاسه سوپ را تمام کنید

برای خوردن آخرین قاشق سوپ ، باید ظرف را کج کنید. رفتار صحیح هنگام غذا خوردن ، خوردن سوپ به ته آن نیست. حتی اگر سوپ زیاد باشد ، نباید تا آخرین قاشق غذا بخورید.

رفتار صحیح هنگام غذا خوردن ، خوردن سوپ به ته آن نیست

 

بی ادبی و شایعات

بی ادبی ، شایعات و شکایت برای یک زن واقعی ممنوع است. و البته او وقت خود را به گوش دادن به شایعات و شکایات دیگران تلف نمی کند.

 

بلند حرف زدن و بلند خندیدن

خانم واقعی وقتی صحبت می کند مراقب است. خنده ، فریاد و توهین قابل قبول نیست. مخاطب شما مادربزرگ ، کودک ۳ ساله یا رئیس جمهور باشد ، شما باید یک صدا صحبت کنید.

 

بحث و گفتگو

یک زن واقعی اعتقادات خودش را دارد و ۱۰۰٪ به آن پایبند است. او هرگز عقاید خود را به دیگران تحمیل نمی کند و در مورد آن بحث نمی کند ، و وقتی همه چیز گفته می شود ، چرا زحمت می کشد خودش را به دیگران ثابت کند؟

 

در طول راه غذا بخورید

قوانین جاده می گوید هنگام غذا خوردن پشت میز باید از کارد و چنگال استفاده کنید. بنابراین حتی اگر عاشق پیتزا هستید ، آن را در رستوران سفارش ندهید. اگر عجله دارید ، هنگام راه رفتن چیزی نخورید ، برای یک خانم واقعی مناسب نیست. شما باید برای چند دقیقه برنامه ریزی کنید ، حتی برای یک فنجان قهوه.

 

خیلی ساده و بی دقت

صحبت با غریبه ها درباره خود رفتار خوبی برای یک خانم نیست. زن واقعی در تماس با دیگران زیاده روی نمی کند. او جزئیات زندگی ، کار و افکارش را برای دیگران نمی گوید.

 

دیر

تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه رفتار خوبی برای خانم نیست ، چه در جلسات کاری و چه در جلسات خصوصی.

 

چتر را باز بگذارید تا خشک شود

هرگز چتر را باز نگذارید تا خشک شود. وقتی وارد خانه شدید ، چتر را ببندید ، آن را تکان دهید و آویزان کنید تا کاملا خشک شود.

 

چگونه یک خانم متشخص و زیبا باشیم ؟

چتر را باز نگذارید تا خشک شود

 

در پاسخ به عطسه راحت باشید

غالباً در پاسخ به عطسه دیگران گفته می شود که این یک تسکین است ، اما این جمله فقط برای دوستان و آشنایان نزدیک قابل قبول است. عطسه او را در مقابل غریبه ها نادیده بگیرید ، انگار اتفاقی نیفتاده است.

 

تعارفات نوشیدنی و غذا را از میزبان رد کنید

یک زن واقعی تعارف با غذا و نوشیدنی را هرگز رد نمی کند. اگر میزبان شما از شما می پرسد که می خواهید چه چیزی بنوشید ، حداقل می توانید به جای توضیح اینکه نمی خواهید آب سفارش دهید.

 

خوردن غذا

خوردن غذا رفتار خوبی نیست و خانم واقعی منتظر خنک شدن غذا است. یا غذا را هم بزنید تا زودتر خنک شود.

 

چگونه یک خانم متمایز و زیبا باشیم؟

مردن غذا رفتار خوبی نیست و یک خانم واقعی منتظر خنک شدن غذا است

منبع:

https://www.talab.org/psychology/success/خانوم-متشخص-زیبا.html

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

خوردن کندر در بارداری از چند ماهگی باید خوردن کندر را شروع کرد؟

از چند ماهگی باید خوردن کندر را شروع کرد؟

مصرف بخور در دوران بارداری شاید خوانده باشید یا شنیده باشید که برخی از زنان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *