روش هایی برای به ثمر رساندن آرزوها و ایده ها

در اینجا ما به شما می آموزیم که چگونه موفق شوید و به آرزوهای خود برسید.

 

۱٫ به خود باور داشته باشید.

شما نمی توانید اقدامی انجام دهید مگر اینکه به خود باور کافی برای پذیرش عواقب تصمیم خود را داشته باشید. هر زمان که مسئولیت تبدیل چیزی را که دیگر وجود ندارد به عهده گرفتید ، مسئول اعمال خود هستید.

 

مسئولیت پذیری ایجاب می کند تا حدی که ۱۰۰٪ به آنچه باید انجام شود متعهد باشید ، خود را باور کنید. اکثر مردم نمی توانند این ایده را عملی سازند که چالش ها و مشکلات غیرقابل پیش بینی بیشتر از تصورشان خواهد بود و دیگر مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت. آنها اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و دیگر نمی توانند به پایان سفر خود نگاه کنند.

 

۲. مشاوران خود را داشته باشید.

از کسانی که قبلاً این کار را انجام داده اند بیاموزید. هرگز فکر نکنید چون این ایده شما بوده است ، شما پاسخ همه س theالات را دارید. ایده با تحقق ایده ها بسیار متفاوت است.

به مشاوران اختصاصی خود اجازه دهید تا شما را از طریق درسی که از شکست و موفقیت خود آموخته اند راهنمایی کنند.

 

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری موفق انجام دهید ، باید به همه گوش فرا دهید زیرا دقیقاً نمی دانید چه موقع می توانید ایده خوبی از کسی بشنوید. توصیه هایی که از این و آن می گیرید خوب است ، اما لزوماً همه نیست. تعداد کمی از افراد دانش لازم را برای کار شما دارند. نظرات آنها را تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید آنها را درک کنید و سعی کنید تفکر پشت نظرات منفی را درک کنید و سپس خود تصمیم بگیرید.

 

گرچه داشتن گروهی از مشاوران متخصص بسیار خوب است ، اما باید مراقب باشید تا آنها در دیدگاه های شما تداخل نکنند.

شما باید تمام نظرات را به دقت بررسی و ارزیابی کنید و در آخر با غریزه خود ادامه دهید.

 

۳٫ ریسک باید بهترین دوست شما باشد.

وقتی چیز غیر عادی به ذهن شما می رسد ، آنها باید در مورد موقعیت خود تجدید نظر کنند. اگر بتوانید این واقعیت را بپذیرید ، با بینشی به فرآیند نزدیک می شوید که تمام آرزوهای شما را کنترل می کند. وقتی همه کارها طبق برنامه پیش نمی روند ، روی آنچه انجام می دهید تمرکز کنید و اجازه ندهید این اختلال شما را برگرداند. کاملاً طبیعی است که ریسک کنید و مراحل ۱ و ۲ همیشه باعث می شوند که به آینده نگاه کنید.

روش هایی برای به ثمر رساندن آرزوها و ایده ها

اغلب می شنوید که “سخت کوشی” یکی از مهمترین اصول در واقعیت بخشیدن ایده هاست. اما در واقع ، این اساسی ترین تعهدی است که شخص باید برای هر نوع مدیریت ریسک داشته باشد. اگر می خواهید به این مسیر ادامه دهید ، باید راهی برای ایجاد آن سطح از تعامل پیدا کنید.

 

۴- بسیار صبور باشید.

سازش یک انتخاب است ، نه یک فداکاری. خیلی فشار ندهید. سعی کنید از این سفر لذت ببرید و بفهمید اوضاع چگونه پیش می رود. اکثر مردم چنان مشتاق به نتیجه مطلوب هستند که تصمیمات آنها بدتر و بدتر شود.

 

یک چیز قطعی است: این جاده مطمئناً مملو از عواقب غیرقابل پیش بینی خواهد بود که ممکن است شما آمادگی مقابله با آن را نداشته باشید. نباید بگذارید این شما را ناامید کند. سر خود را بالا نگه دارید و به این مسیر و مکانی که شما را به آنجا می رساند احترام بگذارید. حتماً درباره آستانه خطر خود چیزهای زیادی یاد بگیرید. به همین ترتیب ، خواهید آموخت که بسیاری آماده هستند که در راه شما بایستند و شما را به پایین بکشند. این جایی است که سفر مفید است. شما باید دائماً کسانی را که با آنها سفر کرده اید ارزیابی کنید.

 

۵٫ بیاموزید که چگونه ایده های خود را به دیگران منتقل کنید.

تحقق ایده شما مستلزم درک دیگری از دیدگاه شما است. شما باید ایده خود را به روشنی برای دیگران توضیح دهید و نشان دهید که چگونه می تواند منجر به سود و درآمد شود. توضیح ایده های بزرگی که فکر نمی کنید چقدر درآمد دارید هرگز مخاطب را درست نخواهد کرد.

 

کلید توضیح ایده شما سادگی است. اینکه بتوانید دیگران را به راحتی در مورد موضوع ایده خود آگاه کنید ، باعث می شود آنها بهتر آنها را درک کنند و شانس پذیرش آن را افزایش می دهند. این مهارت زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بخواهید ایده خود را برای سرمایه گذاران بالقوه توضیح دهید.

منبع:
https://www.talab.org/psychology/success/methods-for-scoring-wishes-and-you.html

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

خوردن کندر در بارداری از چند ماهگی باید خوردن کندر را شروع کرد؟

از چند ماهگی باید خوردن کندر را شروع کرد؟

مصرف بخور در دوران بارداری شاید خوانده باشید یا شنیده باشید که برخی از زنان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *