از چند ماهگی باید خوردن کندر را شروع کرد؟

مصرف بخور در دوران بارداری
شاید خوانده باشید یا شنیده باشید که برخی از زنان باردار در طول بارداری بخور می دهند تا ضریب هوشی کودک خود را افزایش دهند. اول از همه ، لازم است بدانید که تحقیقات علمی کافی در این زمینه وجود ندارد و آنچه علمی در مورد آن تحقیقات کافی ندارد و اطلاعات را نمی توان بر اساس آنچه گفته و شنیده می شود ، همچنین در دوران بارداری به دیگران ارائه می شود.

روش دیگر ، خوردن چیزی غیر معمول در دوران بارداری باید با اجازه پزشک باشد و در صورت تأیید پزشک ، ممکن است فقط در ماه سوم بارداری و اندازه لنز یا کمتر هر روز بخور بخورید. همچنین اطلاعاتی وجود دارد که مصرف زیاد بخور با افزایش خطر کودکان مبتلا به ADHD همراه است ، اما اطلاعات علمی دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

همچنین ، اگر خانواده شما سابقه داشتن یک کودک بیش فعال را دارند ، بهتر است به جای بخور دادن ، کشمش بخورید. علاوه بر این ، اگر از ابتدای بارداری اسید فولیک مصرف می کنید و همچنان آن را به درستی انجام می دهید ، دیگر نیازی به بخور دادن نخواهید داشت ، زیرا ممکن است اسید فولیک در گذشته همان عملکرد بخور را روی جنین داشته باشد.

همچنین ، اگر اسیدفولیک را با بخور بخورید ، ممکن است کودک شما به اصطلاح بیش فعال یا بیش فعال باشد. بنابراین ، مجدداً تأکید می کنیم که در دوران بارداری به مشاغل و شایعات دیگران برای خوردن غذاهای عجیب و غیر معمول اعتماد نکنید و به دنبال اطلاعات به روز و علمی در مورد تغذیه در دوران بارداری باشید.

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

علت بی اشتهایی کودک

علت بی اشتهایی کودک

رفتار والدین ، ​​به ویژه مادران در مراحل اولیه رشد عادات غذایی کودک ، در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *