از چندسالگی بچه ‌ها را به اردوهای تابستانی بفرستیم؟

برای کودکان امروزی که غالباً تنها هستند و یا فرصت زیادی برای برقراری ارتباط با همسالان خود ندارند ، چشیدن اردوهای تابستانی تجربه ارزشمندی است که می تواند بسیار مثمر ثمر باشد. البته به شرطی که نکاتی را قبل از اعزام فرزند خود به این اردوگاه ها در نظر بگیرید.

در چه سنی باید کودکان را به اردوهای تابستانی بفرستیم؟

پاسخ این س ،ال که ممکن است متعلق به شما باشد این واقعیت است که تعیین سن خاصی برای همه کودکان امکان پذیر نیست ، زیرا این امر به عوامل مختلفی از جمله روانشناختی و روحیه کودک شما ، تنوع اردوهای تابستانی ، امکانات خانوادگی و چندین عامل دیگر بستگی دارد.

اما به طور کلی ، ایجاد فرصت های گاه به گاه برای کودکان و نوجوانان برای دور شدن موقت از خانه و خانواده و زندگی در اردوگاه ها مفید است ، که با توجه به شرایط دیگر ، مسئولیت بیشتری از آنها می طلبد. فرزند خود را حتی از همان سالهای ابتدایی مدرسه به اردوهای تابستانی بفرستید.

قبل از اعزام فرزند خود به اردوهای تابستانی به چه نکاتی توجه کنیم؟
اردوهای تابستانی و همچنین سایر موقعیت های زندگی می تواند هم یک فرصت باشد و هم یک تهدید. اگر می خواهید آن را فرصتی ناب برای فرزند خود قرار دهید ، باید به چند نکته توجه کنید:

دانشجویان کمپینگ ، اردو زدن

اردوگاه های کوتاه مدت برای افراد مبتدی و اردوهای طولانی تر برای بزرگسالان فراهم کنید

از چندسالگی بچه‌ها را به اردوهای تابستانی بفرستیم؟

آیا کودک شما کودک است یا نوجوان؟

همانطور که گفتیم تعیین سن مشخص برای همه کودکان امکان پذیر نیست ، اما معمولاً توصیه می شود اردوهای کوتاه مدت ، مانند اردوهای یک روزه برای کودکان دبستانی و اردوهای بلند مدت برای نوجوانان ، در سن بعدی

برنامه اردو چقدر مناسب فرزند شما است؟

کودک شما دارای مزاج و هوش خاص خود و همچنین علایق و توانایی های خاص خود است. بنابراین ، مهم است که قبل از فرستادن فرزند خود به یک اردوگاه تابستانی ، به عنوان یک اردوگاه علمی رباتیک ، توجه ویژه ای به مطابقت بین ویژگی ها و علایق وی با برنامه های خاص این اردوگاه داشته باشید.

کمپینگ برای فرزندتان چه مزایای غیر آموزشی دارد؟
آیا اردویی برای کودک شما می تواند بعد جدیدی از زندگی را به شما معرفی کند؟ آیا این فرصت را برای او فراهم می کند تا تجربیات جدیدی را در زمینه های مختلف ارتباطات ، احساسات و افکار به دست آورد؟ آیا می تواند به او در درک بهتر نقاط قوت و ضعف کمک کند؟ به طور کلی ، آیا این اردوگاه می تواند فرصت هایی را برای فرزند شما ایجاد کند؟

جلسه با کارکنان اردوگاه

اگرچه بیشتر اردوهای تابستانی توسط آژانس های معتبری مانند وزارت آموزش و پرورش یا مراکز فرهنگی و ورزشی اداره می شوند ، شما به عنوان والدین باید قبل از اردوگاه درباره مقاماتی که فرزند شما را در این اردو همراهی می کنند ، اطلاع پیدا کنید. شخصاً با آنها ملاقات کنید ، از آنها در مورد برنامه اردوگاه س askال کنید ، در مورد تجربه حرفه ای آنها تحقیق کنید ، شماره تلفن تماس آنها را داشته باشید و غیره

منبع:
https://www.beytoote.com/baby/psychology-baby/summer4-camps4.html

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

علت بی اشتهایی کودک

علت بی اشتهایی کودک

رفتار والدین ، ​​به ویژه مادران در مراحل اولیه رشد عادات غذایی کودک ، در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *